Nasze psy Szczenieta E-mail
Wystawy
Wyhodowane w Maximus Kennel Wzorzec rasy Historia rasy Linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaj. Zapraszamy do odwiedzin hodowli MAXIMUS.

Jesteśmy zarejestrowaną w ADBA, rodzinną hodowlą psów, zlokalizowaną w centralnej Polsce. Psy rasy American Pit Bull Terrier towarzyszą nam od ponad dekady. Jesteśmy miłośnikami psów i naszym celem jest zachowanie najlepszych cech charakteru tej wspaniałej rasy.
W naszej pracy stawiamy na jakość a nie na ilość, dlatego też nie znajdziesz u nas dużej ilości psów i kilku miotów rocznie.
Szczenięta na sprzedaż miewamy jedynie okazjonalnie. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem psa od nas, odwiedź dział "Szczenięta" i zapoznaj się z zasadami sprzedaży i adopcji psów z naszej hodowli.
Dziesięć lat temu udało nam się sprowadzić z USA do Polski naszą topową sukę hodowlaną, reprezentującą unikalną na skalę całej Europy linię ZEBO (ZEBO bloodline). Na chwilę obecną posiadamy w hodowli również psy urodzone u nas, potomstwo oraz wnuki naszej "rudej" Dizzy :-) Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec naszych importów z ojczyzny rasy i że wkrótce zagoszczą u nas inne "bulldogs" o równie dobrych (jeśli nie lepszych) rodowodach.

 

Opiekę weterynaryjną nad naszymi zwierzętami sprawuje: